بنر ها

جستجو
-

دانلود گزارش برگزاري اولين كنفرانس ملی مديريت مخاطرات در معادن و فضاهاي زيرزميني

 دانلود جدول برنامه کنفرانس
دانلود فرمت مقالات پوستری

برای مشاهده نتايج داوري مقالات کلیک فرمائید

مسابقه عکاسی
در محل برگزاری اولین کنفرانس ملی مدیریت مخاطرات در معادن و فضاهای زیرزمینی در دانشگاه امیرکبیر در تاریخ 27و 28 بهمن ماه 1394 مسابقه عکاسی به صورت جانبی به اجرا در خواهدرآمد. لذا از علاقمندان این حوزه خواهشمند است تصاویر خود را با موضوع مخاطرات در معادن و فضاهای زیرزمینی را تا تاریخ 20/11/94 به آدرس ایمیل(hmmu1.conf@gmail.com)کنفرانس ارسال فرمائید.

اخبار جديد كنفرانس

در پی درخواست دانشجویان، پژوهشگران و محققان مبنی برتمدید مهلت ارسال مقالات، با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته بین دبیر علمی کنفرانس  و دبیرخانه مهلت ارسال مقالات تا 25/10/94 تمدید گردید.                

                                   دبيرخانه كنفرانس

اولين كنفرانس مديريت مخاطرات در معادن و فضاهاي زيرزميني:

به دليل خسارات مالي و جاني فراوان كه سالانه جان تعدادي از هموطنان ما را در اثر حوادث مستقيم در معادن سراسر كشور مي گيرد و صدها نفر را در اثر عدم شناخت و رعايت اصول ايمني و بهداشتي در معرض خطر قرار مي دهد و همچنين مخاطرات ايجاد شده در مرحله ساخت فضاهاي زيرزميني از قبيل تونلهاي راه، تونل ها و ايستگاه هاي مترو، مغارهاي مربوط به سدها كه كارگران و دست اندركاران ساخت اين فضاها را تحت تاثير قرار مي دهد، لزوم شناخت اين مخاطرات در كشور ضروري است و نياز به برنامه ريزي و شناخت كاملتر باتوجه به پيشرفت هاي صورت گرفته در زمينه اين مباحث بيش از گذشته احساس مي شود. هدف از برگزاري اين كنفرانس شناساندن دقيق تر اين مخاطرات به افراد دست اندركار و ارائه روشها و الگوهاي مديريتي در اين زمينه است.

حاميان همايش

       
          
           

 

جملات قصار
روزگار نسبت به كسي كه بداند وقت خود را چگونه صرف كند، فوق العاده مهربان است. لرد آويبوري
پيوندها

 

ورود کاربر
نام کاربری :
کلمه عبور :
تصویر امنیتی
کد امنیتی :
ثبت نام

آمار سايت
بازدید این صفحه 324
بازدید کننده امروز 4
بازدید کننده دیروز 0
کل بازدید های سایت 69615
اوقات شرعي

طراحی سایت پافکو